Laatste nieuws

Laatste nieuws

2018 Uithuizen Goede Herder kerk

Geplaatst op 7 december, 2018 om 1:05


Het Fonteijn&Gaal orgel in de gereformeerd vrijgemaakte kerk van Uithuizen werd in 1975 gemaakt voor de zustergemeente in IJmuiden.

Afgelopen tijd zijn aan het orgel diverse reparaties door ons verricht.

Na ruim 40 jaar werden de balgen van nieuw leer voorzien

en het functieapparaat voor de zwelbediening opnieuw beplakt wegens lekkage.

Diverse afdichtingen in de windlade van manuaal 2 werden ook in september 2018 opnieuw aangebracht.

Een generale stembeurt besloot de werkzaamheden voor dit moment.

n.b.

voor coöperatielid Maarten Oranje is het geen onbekend orgel: hij was betrokken bij de bouw in 1975 in het laatste jaar van zijn 10 jarige dienstverband voor de firma Fonteijn & Gaal.


Foto: Piet Bron

Categorieën: Geen

Plaats een reactie

Oeps!

Oops, you forgot something.

Oeps!

De woorden die je hebt ingetypt komen niet overeen met de opgegeven tekst. Probeer het nogmaals.

52 reacties

Antwoord Universal Supercharger
6:52 op 21 januari, 2021 
������?��?��?��?` https://www.zhu555.com/article-a291628.html
Universal Supercharger https://www.tlbooster.com/universal-supercharger/
Antwoord ???????????
0:14 op 19 januari, 2021 
Antwoord 407364CWCE01174
14:24 op 18 januari, 2021 
Antwoord ?????????????????
0:32 op 18 januari, 2021 
Antwoord Iridescent Foil
6:02 op 17 januari, 2021 
�?����`��?�����`�?`���?`���� https://www.chscwi.org/opportunities/careers/
Iridescent Foil https://www.godichroic.com/iridescent-foil/
Antwoord Biometric Fingerprint Safe Box For Office Home
19:03 op 13 januari, 2021 
������?��?��?�?���? https://www.zhu555.com/article-a280068.html
Biometric Fingerprint Safe Box For Office Home https://www.safesworld.com/biometric-fingerprint-safe-box-for-off
ice-home/
Antwoord Custom Printed Microfiber Towels
7:34 op 13 januari, 2021 
�?����?�?��?����?���?� https://www.redskinshistorian.com/redskins_nation
Custom Printed Microfiber Towels https://www.mingdametals.com/custom-printed-microfiber-towels/
Antwoord Cotton Twill Bandana
14:58 op 12 januari, 2021 
Antwoord ¥ß¥å¥¦¥ß¥å¥¦Ø?²¼¥¹©`¥Ñ©`¥³¥Ô©`
8:29 op 12 januari, 2021 
Car Floor Mat Supplier https://www.carmatssupplier.com/car-floor-mat-supplier/
�??�???�����`�?`���?` https://www.zhu555.com/article-a275843.html
Antwoord ¥¨¥ë¥á¥¹¥Í¥Ã¥¯¥ì¥¹¥³¥Ô©`¼¤°²
12:42 op 11 januari, 2021 
Aluminum Squeegee Handle https://www.sps-squeegee.com/tag/aluminum-squeegee-handle/
�??��?�����?`���� https://www.pinterest.jp/bagcopy/prada/
Antwoord ???????????
10:26 op 11 januari, 2021 
Antwoord Baby Clothes
18:58 op 10 januari, 2021 
Antwoord Microfiber Towels Edgeless
16:00 op 10 januari, 2021 
�?�����?�?������`�?`���?`?�?� https://www.pinterest.jp/bagcopy/nike/
Microfiber Towels Edgeless https://www.chunkaiteam.com/microfiber-towels-edgeless/
Antwoord ¥í¥¸¥§¥ô¥£¥ô¥£¥¨¥Ù¥ë¥È¥Ö¥é¥ó¥È¥³¥Ô©`´úÒý¤­
10:49 op 10 januari, 2021 
China Clothes For Yoga https://www.bsqcn.com/clothes-for-yoga/
�?�������������?�??��?��?`���� https://freelanguage.org/learn-spanish/free-online-spanish-verb-c
onjugation-and-learning-conjugator
Antwoord Best Grass Strimmer Supplier
4:19 op 10 januari, 2021 
����?�?���?`??�� http://vega-squadron.com/matches
Best Grass Strimmer https://www.feihu-tools.com/best-grass-strimmer/
Antwoord ?????????????
6:08 op 9 januari, 2021 
Antwoord pcb manufacturing and assembly
4:29 op 9 januari, 2021 
���?���`�?����`���� https://www.zhu555.com/article-a278040.html
pcb manufacturing and assembly https://www.pcbfuture.com/pcb-manufacturing-and-assembly/
Antwoord Best Frozen Carrot Cake
18:16 op 8 januari, 2021 
�?`�?�`?�����?`?�?� https://www.appconnect.in/divisions/
Best Frozen Carrot Cake https://www.frozenfoodhk.com/best-frozen-carrot-cake/
Antwoord ???????????
6:57 op 8 januari, 2021 
Antwoord «¨«ë«á«¹î¯øÖ«¹?«Ñ?«³«Ô?÷ü?ïÁ
6:15 op 8 januari, 2021 
Air Suspension Kits For Trucks https://www.foton-global.com/air-suspension-kits-for-trucks/
�?��?����?���????�� https://marvel.com.ru/heroes/halk